Podsumowanie seznu 2008/2009

2009-04-23 17:31

29 marca 2009 ostatni raz w tym sezonie wyjechaliśmy na narty. Jak co weekend jeździliśmy w Harrachovie. Doskonałe warunki narciarskie pozwoliły nam poszaleć na każdej trasie i poza nią;) - odwiedziliśmy również snow park.

 

W sobotę 28 marca oficjalnie zakończyliśmy sezon. Na wyjątkowych zajęciach, cała ekipa SunSki stanęła do wyjątkowo trudnej rywalizacji. Na dwóch i jednej narcie, po prostej i slalomem, w dół i pod górę … kto pierwszy, który szybszy, sprawniejszy i dokładniejszy… Zabawy i wyścigi zdominowały ostatni dzień zajęć. ( zdjęcia .)

 

W sezonie 2008/2009 na zajęcia wyjeżdżaliśmy 32 razy. Szlifując formę na tzw. suchych zaprawach wędrowaliśmy po Karkonoszach, Rudawach Janowickich, Górach Kaczawskich. Nasze „pierwszaki” już w listopadzie założyły narty. Każdy zimowy weekend spędzaliśmy w Harrachovie. Jeździliśmy wszystkimi trasami SkiArealu.

W tym sezonie zorganizowaliśmy I Mistrzostwa Szkoły Narciarskiej SunSki w Narciarstwie Alpejskim, współorganizowaliśmy VI Mistrzostwa ZSO NR 1 w Jeleniej Górze w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie, prowadziliśmy szkolenia indywidualne dla gości Zakątka u Przyjaciół .

 

Przez cały sezon mogliśmy liczyć na pomoc i wsparcie Barbary Orkisz.

Młodych narciarzy „szlifowali” Iwona Zimna i Waldek Komsta.

 

Wszystkim serdecznie dziękuję.

 

Do zobaczenia w przyszłym sezonie narciarskim ….. a może wcześniej na rowerach???

 

Pozdrawiam

Justyna Rosik

Powrót