Podsumowanie sezonu

2010-05-05 13:21

Zakończyliśmy sezon narciarski 2009/2010. 27 marca odbyły się ostatnie zajęcia. Harrachov za nami płakał – co doskonale widać na zdjęciach. Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych, udało nam się przeprowadzić wiele narciarskich zabaw. Była jazda na czas, wyścigi w slalomie równoległym, konkurencje zręcznościowe i zwinnościowe, jazda na jednej narcie, przodem i tyłem, jazda terenowa, a przede wszystkim …. jazda w deszczu;)

W tym sezonie 29 razy wyjeżdżaliśmy na zajęcia. Na śniegu spędziliśmy 69 godzin, wypiliśmy hektolitry gorącej czekolady. W ferie odbywały się zajęcia indywidualne, na których swoje umiejętności doskonalili nasi najmłodsi narciarze – Julia i Oliwier, oraz przyjezdni amatorzy białego szaleństwa. 13 marca odbyły się "II Mistrzostwa Szkoły Narciarskiej SunSki w Narciarstwie Alpejskim". Szczegółowe wyniki znajdziecie po lewej stronie w zakładce zawody

W przyszłym sezonie oprócz suchych zapraw w terenie, będą się również odbywać zajęcia na sali gimnastycznej, a w czasie ferii zimowych planujemy wyjechać na tygodniowy obóz narciarski.

W maju br. startujemy z nowym projektem SunBike. Szczegóły, oraz formularz zgłoszenia już wkrótce zamieszczę na stronie.

Serdecznie dziękuję wszystkim SunNarciarzom za ten rok i zapraszam na zajęcia w przyszłym sezonie 2010/2011.

zdjęcia z ostatnich zajęć w tym sezonie już TU są                                                          Justyna Rosik

I jeszcze jedno - śniegu w tym roku faktycznie było, że ho ho i jeszcze trochę:)

Powrót